Колекція металопластикових машин від виробника X Toys презентує яскраві, високоякісні і деталізовані моделі міський спецтехніки в масштабі 1:43.
Спецтехніка XG 877 - A 92 A відноситься до категорії вантажних саморозвантажних автомобілів, виконаних на базі Зіл 4329 і призначених для транспортування і вивантаження сипучих вантажів. Модель володіє механічним наклоняемым кузовом з рухомим заднім бортом.

Іграшкова модель Зіл виконана в сигнально помаранчевому кольорі з написом "Зелен лад". До кузову зафіксовано запасне колесо, а в якості декору вбудована вилита лопата.
Особливості моделі:
- металопластикова конструкція;
- інерційний механізм;
- рухомі деталі;
- масштаб 1:43.
Збери всю колекцію машин і поповни свій автопарк реалістичними моделями найпопулярнішою міської спецтехніки!
Також є інші модифікації і забарвлення ретро вантажівки Зіл 4329, в магазин!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 190 ₴












