Колекція металевих спеціалізованих автомобілів від виробника TK union group представляє нову серію - «Auto Expert».
Реалістична модель сміттєвоза, стане першокласної іграшкою для Вашої дитини. Конструкція може похвалитися високоякісними матеріалами, надійним кріпленням і м'якими колесами з протектором.

Кабіна водія порожня, а двері відкриваються, всередині розташовується 2 сидіння для водія і пасажира. Салон деталізований і опрацьований: кермо, панель управління, перемикач швидкості і навіть місце під паперові стаканчики. Кабіна відкидається вперед. Якщо до неї доторкнутися, то активується підсвічування фар і спрацює ряд звукових ефектів: запалювання, сигнал, звук їзди, весела музика.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴








