Интереактивный робот Бамблбі: світло, звук, стріляє снарядами, проектор
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 857
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безстрашний робот 857 Бамблбі , з популярного серіалу про роботів-трансформерів, створений спеціально для захисту планети від атак прибульців!
Сучасна модель створена в кращих традиціях футуристичного стилю. Робот виконаний з міцного пластику і забарвлена в яскраві кольори.
Особливості:
- активація ходьби зі звуковими ефектами;
- говорить фразу англійською мовою;
- реалістичний механічний звук і звук пострілів;
- бойова зброя стріляє пластиковими патронами;
- проектор на грудях із зображенням динозавра;
- світяться очі;
- руки і груди підсвічуються яскравим підсвічуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴











