Реалістична модель сміттєвоза КамАЗ з популярної серії іграшок "Автопарк" торгової марки Play Smart відмінно деталізована в масштабі 1:54.

Машина оснащена інерційним механізмом і рухомими елементами: у сміттєвоза відкривається задній борт. Іграшкова машинка випускається в 4 варіантах кольорів.
Металевий корпус, наявність інерційного механізму і рухомі елементи роблять іграшку неймовірно захоплюючою і функціональної у процесі гри.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | жовто-жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴











