Реалістична модель спортивного авто Ралі, на базі машини ГАЗ-21 "Волга", від торгової марки Play Smart відмінно деталізована.
Машина оснащена інерційним механізмом і відкриваються дверима водія і пасажира.

Металевий корпус, наявність інерційного механізму і рухомі елементи роблять іграшку неймовірно захоплюючою і функціональної у процесі гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴







