Іграшка танк Т-90 світло звук інерція Play Smart сірий камуфляж
347 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6415
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкова броньовані бойова машина 6415 (танк Т-90) віднесе юного військового в захоплюючий світ тактики і стратегії.
Іграшка виконана з високоякісної пластмаси, без запаху. Моделька виглядає дуже деталізованою, іграшку цікаво розглядати і крутити в руках.
Особливості моделі:
- вежа крутиться на 360 °;
- гармата піднімається вгору і вниз;
- автомат крутиться на 360 °;
- світиться синім кольором;
- каже фразу російською мовою:
«Вилазь! Приціл на 700, вогонь! »
Танк працює від 3-х батарейок типу «AG-13» - входять в комплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Танк |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сірий камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴








