Мініатюрна машинка ГАЗ 3110 Волга:
- зроблена з металу,
- відкриваються двері
- інерційний механізм,
- світловими і звуковими ефектами,
- масштаб 1:32-36
Машинка пофарбована в яскравий і насичений колір і має високу і точну деталізацію. Машинка прекрасно поповнить Вашу колекцію машин і стане незамінним героєм в різних іграх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








