Супер рухливий колісний трактор екскаватор 9998-10 для юного будівельника!
Машинка з серії будівельної техніки виконана з пластика. По дизайну модель нічим не відрізняється від справжнього екскаватора.

Гра з такою машиною неодмінно буде цікавою, оскільки екскаватор володіє рухливими деталями. Його основою є трактор, на передній і задній частині якого встановлені рухливі ківш і лопата. Також трактор може долати деяку відстань за рахунок механізму інерційного руху.
З такою іграшкою малюк буде знайомитися з технікою і принципом її роботи, а також тренувати дрібну моторику рук, розвивати уяву і проявляти фантазію під час гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Екскаватор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴





