Великий асфальтовий каток.
Каток оснащений інерційним механізмом і рухливими функціональними деталями, відкривається капот.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Асфальтовий каток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴





