Масштабована модель трамвая від Play Smart із серії «Автопарк» c точною деталізацією зовні копіює реально існуючий трамвай. Масштаб моделі: 1:87

Деталі іграшки виконані з металу, проте присутні і пластикові елементи. Трамвай може їздити сам за рахунок механізму інерційного руху.
Дана модель стане відмінним придбанням для юного колекціонера і допоможе йому розвинути необхідні навички в процесі гри!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трамвай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







