Сенсорний звуковий плакат «Букварик» спрямований на різнобічний розвиток дитини. Плакат зручний в управлінні, так що дитина може самостійно навчатися і отримувати нові знання.
Інтерактивний «Букварик» допоможе малюкові вивчити букви українського алфавіту, з'єднувати їх в слова, познайомитися з цифрами, а також розрізняти кольори. Крім цього з таким Буквариком можна співати пісеньку і заучувати забавні скоромовки, розвиваючи при цьому слухове сприйняття і мовний апарат.
Для того, щоб навчання не набридло дитині, плакат оформлений зображеннями персонажів мультфільму «Робокар Полі». Улюблені герої допоможуть малюкові зосередитися і в ігровій формі набиратися нових знань.
Гучність звуку в «Букварик» регулюється до потрібного рівня. Це допоможе відрегулювати гучність для кожної дитини індивідуально, що додатково забезпечить його слух і емоційний стан.
Спеціальне кріплення на задній стороні азбуки дозволяє розмістити гру на столі або повісити на стіну в дитячій кімнаті. Виконано плакат з полімерних матеріалів. Інтерактивний плакат оснащений сенсорними кнопками, функцією автоматичного відключення для економії енергії, а також влагоустойчивой поверхнею, яка продовжити термін його служби.
Інтерфейс іграшки українською мовою.
Працює від 3х батарейок типу ААА (входять в комплект).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 45 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Звуковий плакат |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 2 см |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
- Ціна: 450 ₴




