Модель іграшка вантажний автомобіль Зіл 130 самоскид.
- кабіна виконана з металу
- кузов піднімається, задній борт відкидається
- інерційний механізм
- гумові колеса
- зручний для дитини розмір
- вибір з чотирьох різних кольорів

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴











