Ваш маленький гонщик обожнює спостерігати за мотоциклами, коли ви гуляєте з ним уздовж дороги – подаруйте йому свій власний байк і щастю не буде межі.

Мотоцикл MY 66 M 1218 представлений в 3-х кольорах: білому, синьому і зеленому. Кожна моделька являє собою швидкий спортивний мотоцикл, оснащений інерційним механізмом, рухомими елементами і звуковими ефектами.

Іграшка чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення та уяву, роблячи гру не тільки цікавою, але й корисною для розвитку малюка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴












