Ваш маленький гонщик обожнює спостерігати за мотоциклами, коли ви гуляєте з ним уздовж дороги? – подаруйте йому свій власний байк і щастю не буде межі.

Мотоцикл MY 66 - МУ 1118 представлений в 3-х кольорах: білому, синьому і зеленому. Кожна моделька являє собою швидкий спортивний мотоцикл, оснащений інерційним механізмом і рухомими елементами.
Іграшка чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення та уяву, роблячи гру не тільки цікавою, але й корисною для розвитку малюка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴












