Модель ГАЗ 66 Шишига являє собою прекрасно деталізовану бортову вантажівку, в масштабі 1:20.
Особливості моделі:
- Інерційний механізм;
- Відкриваються двері кабіни;
- Світло фар;
- Звук роботи двигуна, сигнал;
- Кабіна виконана з металопластику.
Гра з машиною ГАЗ 66 12003 Е прекрасно розвиває дитячу уяву і надасть багато годин захоплюючої гри.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



