Сірий іграшковий Джип металевий, світло, звук, машинка позашляховик
469 ₴
- Готово до відправки
- Код: CLM - 50 K
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка сірий Джип - корпус виконаний з металу.
Двері відкриваються

У іграшки виконана імітація підвіски.

При натисканні на передню частину машини - включаються фари і звук машини в русі.
Довжина машини 17 див. Батарейки в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 350 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴












