Іграшка колісний Бульдозер металевий
Іграшка колісний Бульдозер - корпус виконаний з металу, з незначною кількістю деталей з пластику.
Довжина іграшки 17 див.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бульдозер |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴









