Музична машинка-реанімобіль - захоплююча багатофункціональна іграшка для маленьких докторів.
У наборі:
- реанімаційний автомобіль з медичним обладнанням (кардіомонітор, апарт штучного дихання)
- інструменти: термометр, шприц, ЛОР-інструмент
- лікар
- пацієнт
- ручка зі шнурком для катання
Машинка музична та інтерактивна. При натисканні на водія, включається сирена "швидкої допомоги" і звук мотору. "Пацієнта" можна врятувати прямо в автомобілі: провести кардіо або рентгенограму, поставити капельницю або зробити укол. Всі "процедури" відбуваються натисканням на спеціальні кнопки, процес супроводжуватимуть звуки биття серця, кашлю, вурчанню в животі.
Для запуску всіх музичних і світлових можливостей машинки швидкої допомоги потрібно три батарейки АА (не входять у комплект)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴












