Ігровий набір складається з двоповерхового гаража, з вертолітним майданчиком, заправною станцією, дорожніми знаками, ліхтарями освітлення, дорожньою розв'язкою. Всі деталі виконані з різнобарвного пластику, без запаху.


Для більшої реалістичності і барвистості в комплект входять кольорові наклейки для дорожніх знаків

двох машинок: Вспыш і Трощила.

Упакований в яскраву подарункову коробку.
Увага! Перед першою грою Вашій дитині знадобиться допомога по збірці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴











