Ігровий набір Вся сім'я Свинки 6 персонажів
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ігровий набір Вся сім'я Свинки 6 персонажів»
Улюблені персонажі популярного мультфільму про пригоди Свинки, її брата Джорджа і їх друзів.
Набір складається з 6 персонажів - вся родина Свинки в зборі.
Фігурки - тулуб з пластику, руки-ноги рухливі, голова - гума.
Набір складається з 6 персонажів - вся родина Свинки в зборі.
Фігурки - тулуб з пластику, руки-ноги рухливі, голова - гума.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴











