Дитячий ігровий розвиваючий килимок 528-7A - це відмінний вибір для хлопчика старше трьох років, яка любить ігри з машинками. Комплект складається з килимка, з дорожньою розміткою, з вуличками, стилізованої під невелике містечко і три машинок Rally, використовуючи які, малюк буде організовувати справжні гоночні змагання.
Килимок 70 х 80 см розроблений з гіпоалергенного, спіненого матеріалу ЕВА, який відмінно утримує форму після тривалого терміну експлуатації і стійкий до вологи.
Суперлегка, компактно складається килимок зручно використовувати не тільки для облаштування дитячого куточка будинку, але і можна брати його з собою, відправляючись на прогулянку в парк або за місто.
Ігрове барвисте полотно, декороване цікавими малюнками, приверне увагу малюка, буде стимулювати розвиток уяви, творчого мислення й колірного сприйняття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 240 ₴








