Іграшковий набір Військова база - техніка, літаки, військові будівлі, тематичний килимок
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: Р881-А
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір Р881-А "Військова база" складається з:
- ігрового поля - тематичний килимок
- військових споруд
- трьох літаків
- Чотири одиниці військової техніки.
Увага! Перед першою грою дитині може знадобитися Ваша допомога зі збирання бази. Не хвилюйтесь, це не складно :)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Танк |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴












