Планшет Весела абетка - навчальна іграшка
Дитячий навчальний планшет W 006 виконаний за аналогією з продуктом від відомої торгової марки і зовні дуже нагадує один із сучасних флагманів.
Іграшка оснащена 3-ма режимами гри:
1. Вчимо букви – при натисканні на букву планшет виголосить її назва.
2. Вчимо слова – При натисканні на букву планшет вимовить слово, що починається на цю літеру або містить її (для літер Х, Ъ, Ы, Ь).
3. Іспит – планшет запропонує дитині знайти і натиснути названі літери.
Кнопка «Пісні» програє 3 дитячі пісеньки.
Функціонування планшета супроводжується підсвічуванням.
Дивовижна іграшка W 006 дозволить дитині відчути себе трішки дорослішими і дасть можливість освоїти багато нової та корисної інформації.
Озвучення російською мовою.
Працює від 3-х батарейок типу «ААА» 1.5 V (не входять в комплект).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 24 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 18 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 2 мм |
| Довжина упаковки | 25 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 19 мм |
- Ціна: 290 ₴








