Планшет Абетка - обучающая игрушка
Розвиваюча іграшка планшет Абетка - дозволить Вашій дитині вивчити Український алфавіт в ігровій формі.
В іграшці 6 режимів:
1. Перерва: «Перерва! Треба відпочити та побешкетувати, терміново потрібна рухлива гра! Давай пограємо у гру «літачок». Рухлива гра для активного відпочинку.
2. Слова: «Вчимо букви та слова. Слухай уважно назви тварин та є ятовуй». Зоо-абетка, цифри, кольори.
3. Навчання: «Кожна літера має свій віршик. Послухай їх». 43 вірші про букви та цифри.
4. Іспит: «А тепер іспит! Давай перевіримо твої знання! Слухай уважно запитання та натискай картинки-відповіді». 85 запитань (знайди букву, тварину, кольорову цифру, натисни цифру).
5. Мелодії: «А тепер веселощі! Давай танцювати та співати»! 3 мелодії, 1 весела пісня.
6. Вірші: 2 вірші А. Барто в українському перекладі.
"Країна іграшок" дарує можливість для навчання в невимушеній атмосфері гри. З нами весело вчитися, легко і цікаво! Озвучено українською мовою.
В іграшці 6 режимів:
1. Перерва: «Перерва! Треба відпочити та побешкетувати, терміново потрібна рухлива гра! Давай пограємо у гру «літачок». Рухлива гра для активного відпочинку.
2. Слова: «Вчимо букви та слова. Слухай уважно назви тварин та є ятовуй». Зоо-абетка, цифри, кольори.
3. Навчання: «Кожна літера має свій віршик. Послухай їх». 43 вірші про букви та цифри.
4. Іспит: «А тепер іспит! Давай перевіримо твої знання! Слухай уважно запитання та натискай картинки-відповіді». 85 запитань (знайди букву, тварину, кольорову цифру, натисни цифру).
5. Мелодії: «А тепер веселощі! Давай танцювати та співати»! 3 мелодії, 1 весела пісня.
6. Вірші: 2 вірші А. Барто в українському перекладі.
"Країна іграшок" дарує можливість для навчання в невимушеній атмосфері гри. З нами весело вчитися, легко і цікаво! Озвучено українською мовою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 18 см |
| Виробник | Країна іграшок |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 4 мм |
| Довжина упаковки | 30 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴








