Кожен хлопчисько був би радий отримати в подарунок прекрасно деталізовану машинку 9623 від торгової марки Play Smart у вигляді зеленого сміттєвоза.

Кабіна сміттєвоза виготовлена з металу. Двері кабіни відкриваються, надаючи можливість детально розглянути салон. Завдяки роботі 3-х батарейок типу AG13 1,5 V, у машинки світяться фари. Крім того, сміттєвоз видає реалістичні звуки клаксона і сигналізації.

У комплекті з сміттєвозом ви знайдете сміттєвий контейнер. Люк місткого кузова машини піднімається, дозволяючи використовувати сміттєвоз за призначенням. Крім того, в середині кузова знаходиться механізм вивантаження вмісту, а за кабіною ви знайдете запасну гумову шину.

Машинка оснащена потужним інерційним механізмом, що дозволяє влаштовувати справжні гонки міських помічників.
Так само в нашому магазині Ви можете придбати інші масштабні машинки Play Smart із серії Автопарк: зкорая допомога, пожежна машина, помаранчевий сміттєвоз, желтый і помаранчевий самоскиди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 595 ₴










