Конструктор для малюків Play Smart - це реалістичні моделі різної техніки. Дитина зможе зібрати повноцінну іграшку - поліцейський джип.
Іграшки збираються-розбираються за допомогою викрутки (в комплекті). Іграшкова техніка забезпечена звуковими і світловими ефектами.
Іграшки збираються-розбираються за допомогою викрутки (в комплекті). Іграшкова техніка забезпечена звуковими і світловими ефектами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 11 мм |
| Довжина упаковки | 24 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Тип | Транспорт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




