Конструктор Спортивна зала Свинки; конструктор трофейна кімната
167 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12536
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор з улюбленими героями мультфільму про Свинку. Спортивна зала або трофейна кімната.
Склад:
- 83 деталей
- інструкція для збірки
- фігурка героя
сюрприз - випадкова постать одного з персонажів Свинка Пеппа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 83 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴










