Тобот R робот трансформер tobot mini R
Іграшка трансформер Тобот R — робот, який трансформується в червону пожежну машину.
Висота робота 12 см. Виготовлений із пластику без запаху.
Іграшка упакована в яскраву подарункову коробку. У комплекті іграшка, інструкція з трансформації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 100 г |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴










