Конструктор Герой зі зброєю, Персонаж гри, конструктор фігурка героя Зелений


72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1923
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор “Фігурка героя зі зброєю” – це невеликий набір, який складається лише з однієї мініфігурки та її озброєння. Герой стане чудовим доповненням до будь-якого конструктора, адже він сумісний з іншими наборами блоків.
🔹 Особливості
- У комплект входить фігурка героя та зброя.
- Можна використовувати для гри окремо або разом з іншими конструкторами.
- Деталі виготовлені з якісного пластику, безпечного для дітей.
- Підходить для дітей від 6 років
Фгурка героя зі зброєю – це маленький, але важливий елемент для створення власного світу блоків. Дитина може придумувати нові пригоди та поєднувати героя з будь-яким іншим конструктором.
Виготовлено в Китаї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebq |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Minecraft |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴



