Іграшковий пасажирський літак Boeing 727-200; реалістична колекційна модель, на пдіставці, світло, музика, інерція
Іграшкова модель американського пасажирського літака Boeing 727-200.
Ідеальна модель для колекціонерів, т.я. в наборі є підставка (дивіться фото), а також ідеальна для гри дітям, які люблять авіацію!
Призначена для активного розвитку дитини.
Переваги:
- світло
- музичний супровід
- інерція
- гумові колеса
- довжина 22см
- представлена в декількох кольорах
- модель реалістична в моделюванні
- відповідає вимогам технічого регламенту безпеки іграшок.
Для дітей від 3х років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Літак |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴












