Ігровий Спортивний Мотоцикл, інерція, пластик, іграшковий мотоцикл, 1:16




45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 396-21B1
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваш маленький гонщик обожнює спостерігати за мотоциклами, коли ви гуляєте з ним уздовж дороги? – подаруйте йому свій власний байк і щастю не буде межі.
Мотоцикл представлений в 4-х кольорах: чорному, червоному, синьому і зеленому. Кожна моделька являє собою швидкий спортивний мотоцикл, оснащений інерційним механізмом .
Іграшка чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення та уяву, роблячи гру не тільки цікавою, але й корисною для розвитку малюка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 50 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



