Машинка ВАЗ 2106 стане чудовим подарунком для автолюбителя.
Модель детально розроблялась, виготовлена з якісних матеріалів.
З іграшкою можна грати як удома, так і на вулиці.
Масштаб 1:36
Особливості моделі:
- відкриваються двері, багажник, капот;
- матеріал: метал+пластик
- інерційний механізм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АвтоСвіт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴









