Неймовірна трансформація Робот-поїзд.
Кожен герой улюбленого мультсеріалу "Роботи-поїзда" може трансформуватися в руках у Вашої дитини, а змінив форму, оживуть і всі пригоди, які Ви можете нафантазувати!
Матеріал: пластик
Виробник: Китай
Бюджетна іграшка-трансформер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Вага | 150 г |
| Персонажі | Robot Trains |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴








