Трейлер з машинками, гірка для запуска, пластик, гараж-переноска
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 668-1-2-3
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трейлер з маленькими машинками.
- Довжина трейлера 27.5см
- Матеріал: міцний пластик
- Колеса: пластик
- В наборі 6 машинок (довжина 5см, дуже хрупкі)
- Гірка для запуска автівок в кабіні трейлера
Вгорі іграшки трейлера є висувна ручка, за яку зручно тримати та переносити машинку.
Бокова кришка "гаража" прозора, з малюнком легкової автівки, що додає краси даній моделі.
Машинка-трейлер є в 3х кольорах: синій, чероний, чорний.
Іграшка із серії "бюджетний Китай".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Висота | 115 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴











