Іграшка автобус, світло, звук, пластик, двері відкриваються, 1:16; Автобус автопром
Масштабована модель автобуса SCHOOL BUS з серії «Міський автобус» від Автопром
Масштаб моделі дорівнює 1:16.
Автобус обладнаний дверима, що відкриваються. Всі дії супроводжуються світловими і звуковими ефектами. Щоб закрити двері необхідно прокрутити повзунок біля конкретних дверей.
Автобус вміє долати певну відстань самостійно завдяки механізму інерційного руху.
Працює від батарейок, які входять в комплект (важливо! можуть бути розрядженими!)
Розміри/габарити
- довжина (см): 42 см
- ширина (см): 6 см
- висота(см): 9 см
Розмір упаковки: 48см × 17см × 11см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴











