Іграшка поїзд, озвучено українською, дитячий потяг експрес Львів - Сімферополь Зелений
765 ₴
- Готово до відправки
- Код: 94308
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реалістична іграшка потяг-експрес Львів - Сімферополь, озвучено українською мовою!
- Виготовлений із якісного пластику
- масштаб 1:16
- При натисканні кнопочок на даху, лунах музика, звук руху потягу, оголошення на станції, інформація по маршруту. Разом зі звуковими ефектами, працює фара.
- Всі двері (з двох сторін, всього 4шт) відкриваються
- Працює від 3х батарейок ААА. в комплект не входять.
- Має якісний інерційний механізм
- Представлений у двох кольорах: зелений та червоний.
Потяг-експрес - ідельний подарунок дитині. Упакований в картонну коробку, на якій зображені фотографії український вокзалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Локомотив |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Висота упаковки | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴









