Іграшка Паркінг Трейлер автовоз з машинками, гараж перенесення, автовоз Синя поліція
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 866-104
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний ігровий набір:
- Паркінг на 3 рівні (поверха)
- Гірки-спуски з 2 рівня
- Автовоз
- Гараж перенесення для машинок
- Трейлер
- Маленькі машинки для гри
Крім іграшки виходить органайзер для маленьких машинок – наприклад, Хот Вілс.
Окрім самої вантажівки в комплекті відразу йдуть 3 тематичні машинки.
Паркінг представлений в трьох тематиках: пожежна (червона), поліція (синя), будівельна (жовта).
Довжина трейлера: 31см
Довжина машинок: 7см
Матеріал: якісний пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синя поліція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴












