Звірята, 3D сортер, розвиваюча іграшка, сортер яєчний лоток 6
212 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78805
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудова розвиваюча гра-сортер в іграшковому яєчному лотку, де в кожному яйці схована одне звірятко.
Дитина, під час гри, знаходить однаковий малюнок звірят і складає яйце.
Гра дуже захоплююча! А головне, розвиває уважність, аналітику, цікавість до оточуючого, моторику та логіку, вчимо кольори, тварин.
Є набір на 12шт та на 6шт
Якісні матеріали, яскраві кольори, реалістичні фігурки тварин.
Іграшка призначена для дітей від 18 місяців.
Виготовлено в Китаї, матеріал не містить шкідливих для здоров'я речовин. Товар сертифіковано на території України.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 250 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴












