Металевий конструктор гоночний автомобіль родстер з різнокольоровими деталями
У наборі:
- 59 металеві деталі для складання іграшки
- інструменти, необхідні для збирання
- інструкція

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 59 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Тип конструктора | Металевий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




