Металевий конструктор навантажувач автомобіля з різнокольоровими деталями

145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1104 А
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий конструктор навантажувач автомобіля з різнокольоровими деталями
У наборі:
- 88 металеві деталі для складання іграшки
- інструменти, необхідні для збирання
- інструкція

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 88 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Тип конструктора | Металевий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴



