Конструктор міський автобус із фігурками


Конструктор міський автобус із фігурками
Конструктор складається з 235 деталей, з якого можна зібрати міський автобус з фігурками.
В комплекті:
- деталі
- інструкція
у коробці 29*24*5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 235 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Місто |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 235 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴



