Розвивальна гра 3D-сортер яєчний лоток Цифри
Розвивальна іграшка Яйця 3D-сортер Цифри допоможе розвинути в допитливого малюка спритність рук, дрібну моторику, а також навчать його комбінувати предмети за кольорами та формами!
Особливості:
- сучасний дизайн;
- гармонійне поєднання кольорів;
- всередині кожного яйця заховане 3D зображення цифр;
- серцевини пофарбовані в яскраві унікальні кольори;
- компактна коробочка у формі лотка для яєць;
— всі предмети в грі виготовлені з безпечного гіпоалергенного пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Діаметр упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴








