Конструктор середній італійський танк із фігуркою танкіста
Конструктор складається з 463 деталей, з яких можна зібрати середній італійський танк часів другої світової війни або самохідну артилерійську установку. У комплекті з фігуркою танкіста й аксесуарами.
Цей набір буде також цікавий прихильникам комп'ютерної гри World of tanks.
У комплекті:
- деталі
- інструкція
у коробці 38*29*7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 463 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 463 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴



