База під конструктор 25.5 на 25.5 см, ігрове поле 25.5*25.5см для конструктора Зелений


155 ₴
- Готово до відправки
- Код: M38-B0833
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
База під конструктор 25.5 на 25.5 см
Ігрове поле 25.5*25.5см для конструктора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Місто |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 1 |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴



