Конструктор американського військового автомобіля Humvee
Конструктор американського військового автомобіля Humvee
Конструктор складається з 265 деталей, з якого можна зібрати американський військовий броньований автомобіль із кулеметною установкою та двома фігурками.
У комплекті:
- деталі
- інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 265 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 265 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



