Конструктор Військова техніка - Великий танк Sluban - складається з 8 маленьких наборів військової техніки із загальною кількістю деталей 928 шт.
З кожного маленького набору можна зібрати моделі військової техніки.
Зібравши всі 8 наборів конструктора, разом можна побудувати Великий танк або БТР.
У нашому магазині ви можете купити як весь набір, так і окремо будь-який з 8 малих наборів.
Великий набір складається з наступних конструкторів:
конструктор А - 102 деталі - бронеавтомобіль
конструктор B - 158 деталей - танк
конструктор C - 151 деталь - БМП
конструктор D - 174 деталі - машина розмінування
конструктор E - 94 деталі - зенітна гармата
конструктор F - 83 деталі - військовий джип
конструктор G - 93 деталі - бойовий вертоліт
конструктор H - 73 деталі - патрульний катер

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 158 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
- Ціна: 170 ₴




