Конструктор Військова техніка - Великий танк Qman складається з 8 маленьких наборів військової техніки.
З кожного невеликого набору можна зібрати, на вибір, дві моделі військової техніки.
Зібравши всі 8 наборів разом, можна побудувати Великий танк.
У нашому магазині ви можете купити як весь набір, так і окремо будь-який з 8 малих наборів.
Великий набір складається з наступних конструкторів:
- 42301-1 - 73 деталі - зенітний танк/бтр
- 42301-2 - 90 деталей - танк / броньована вантажівка
- 42301-3 - 77 деталей - військовий джип / військова вантажівка
- 42301-4 - 80 деталей - винищувач / патрульний катер
- 42301-5 - 82 деталі - військовий радар / військова вантажівка
- 42301-6 - 74 деталі - патрульний катер / літак штурмовик
- 42301-7 - 83 деталі - ракетна установка/джип
-42301-8 - 83 деталі - літак бомбардувальник / літак винищувач

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qman |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 81 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
- Ціна: 140 ₴



