Іграшкова машинка евакуатор Автопром Білий


Іграшкова машинка евакуатор Автопром
Металева кабіна.
Пластиковий кузов із рухомими елементами.
Гумові колеса
Зовнішній вигляд машинки чи упаковки можуть відрізнятися від фото по замовчуванню виробника

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Евакуатор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴



