Конструктор Тролейбус IBLOCK, тролейбус іграшка

Конструктор Iblock PL-921-379 Тролейбус – належить до серії "Міський транспорт".
Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі міського транспорту, що дозволяє дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор легко складається, а по завершенню у вас буде справжній тролейбус в якого відчиняються двері та люк, і транспорт зможе вільно їздити по будь-якій поверхні. Такій набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
У комплекті:
- 281 деталь
- наліпки
- інструкція
Рекомендовано для дітей від 6 років.
Розмір зібраної іграшки: 31,4*7*10 см
Розмір коробки: 37,5*25,5*6 см
Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі міського транспорту, що дозволяє дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор легко складається, а по завершенню у вас буде справжній тролейбус в якого відчиняються двері та люк, і транспорт зможе вільно їздити по будь-якій поверхні. Такій набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
У комплекті:
- 281 деталь
- наліпки
- інструкція
Рекомендовано для дітей від 6 років.
Розмір зібраної іграшки: 31,4*7*10 см
Розмір коробки: 37,5*25,5*6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 281 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴



