Юний фанат авіаційної техніки неодмінно зрадіє військовому гелікоптеру із запускачем від українського виробника Orion!
особливості:
- відмінна деталізація;
- маскувальне забарвлення;
- потужний запускник;
- 4 ракетні снаряди з гуми;
- 2 мішені у вигляді військових об'єктів;
- ігровий набір виготовлений із первинного пластику, який відмінно витримує активну експлуатацію.
З військовим гелікоптером кожен хлопчик зможе уявити себе командиром або хоробрим пілотом повітряного судна, який виконує чергову секретну спецоперацію.
Розмір упаковки: 33 см × 21 см × 15 см
Упаковка:Сітка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертоліт |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴





